Föremål som liknar oljemålning Hästporträtt
3189 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 26 februari 2024
8149 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juli 2023
6784 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 30 november 2020
4278 Oljemålning
Sam Acking, 1884, Hästporträtt. Olja på duk, 31x40
Såld: 700 kr
Såldes den 29 oktober 2018
9109 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 5 februari 2018
2134 Oljemålning
hästporträtt, Oidentifierad konstnär, 38x44
Såld: 300 kr
Såldes den 14 augusti 2017
8345 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, signerad, 1993, Hästporträtt
Såld: 200 kr
Såldes den 5 september 2016
8316 Oljemålning
hästporträtt, monogramsignerad, GTS, London, 28x37
Såld: 400 kr
Såldes den 8 december 2014
4145 Oljemålning
Hästporträtt, 30x40
Såld: 1.700 kr
Såldes den 29 september 2014